TEST DĚTÍ 4.TŘÍD ÚSTECKA
ve vybraných pohybových dovednostech

CELKOVÉ VÝSLEDKY TESTOVÁNÍ ročník 2006

Datový soubor: 2005 / 2006 /
Zobrazit: hoši i dívky dohromady / pouze hoši / pouze dívky
Seřadit podle: jméno / celkový výsledek / běh 50 m / skok / plavání / běh 500 m / BMI /
#JménoCelkem50 mSkokPlavání500 mVý±kaVáhaBMI¦kolaSport
1Adamec Tomáš 1688 11,1 102 24,5 129 153 46 19,65Jitřní 
2Ales Pavel 1422 10,2 142 47,2 151 144 27 13,02Palachova 
3Aliu Robin 1456 11,1 149 47,5 139 153 32 13,67Palachova 
4ANDERLE Denis 1497 10,3 137 31,2 170 142 30 14,88Rabasova 
5André Martin 1810 10,1 149 35,0 137 137 28 14,92Nová 
6Augsten Petr 2488 9,1 176 29,5 124 142 28 13,89Palachovakarate
7Badeová Michaela 1392 10,8 112 34,1 167 159 45 17,80Neštěmická 
8Baftijar Ljuan 1767 10,8 140 27,3 141 145 28 13,32Husovafotbal
9Baláček David 3146 8,7 201 19,2 119 150 33 14,67Karla IV.fotbal
10Barták Radim 1313 10,8 150 48,2 160 140 26 13,27Hluboká 
11Bartl Šimon 1125 11,1 135 36,7 195 145 31 14,74Neštěmická 
12Bell Daniel 2106 10,3 146 18,9 143 149 42 18,92Palachovaplavání
13Bělohorcová Klára 1222 11,1 124 36,2 190 149 37 16,67Stříbrnická 
14Bělohradská Kateřina 1474 10,0 132 35,6 189 168 70 24,80Vojnovičova 
15Bendiková Markéta 1128 10,6 158 100,0 198 137 27 14,39Husova 
16Bergerová Barbora 1766 10,4 134 41,5 138 158 34 13,62Hlavní 
17Berko Patrik 1091 11,1 111 42,4 158 150 31 13,78Hlavní 
18Bernášek Jakub 1784 10,5 155 35,0 139 146 39 18,30Hlubokákarate
19Bílková Natálie 1273 10,4 119 33,3 207 147 40 18,51SNP 
20Bitalová Kamila 2099 10,2 141 29,7 136 143 30 14,67Neštěmická 
21BLÁHOVÁ Adéla 1340 12,8 126 30,7 167 138 24 12,60Rabasova 
22Blasius 1976 9,4 171 35,6 152 145 29 13,79Pod Vodojemem 
23Boček Tomáš 2209 9,3 162 21,5 156 152 35 15,15Neštěmická 
24Bokšan Petr 2154 10,2 140 24,7 121 140 26 13,27Hluboká 
25Brabcová 1858 10,2 141 29,6 160 159 51 20,17Pod Vodojememkickbox
26Brabencová Sandra 1925 10,6 143 34,1 139 131 26 15,15Vojnovičovamod.gymnas.
27Brause Milan 816 11,5 121 100,0 161 156 37 15,20SNPflorbal
28Broklová Monika 2006 10,4 142 25,8 152 157 40 16,23Vojnovičova 
29Brož Patrik 1968 10,6 165 17,9 179 152 45 19,48Stříbrnickáplavání
30Brožová Kateřina 1656 9,5 147 48,5 165 149 22 9,91Hlavní 
31Brýda 2142 10,1 169 35,7 122 148 31 14,15Pod Vodojememfotbal
32Bučil Tomáš 811 11,7 98 36,8 197 162 75 28,58Neštěmická 
33Buňková Linda 1859 9,7 139 27,7 175 145 28 13,32SNPbalet
34Burešová Kristýna 1877 10,1 132 36,7 138 148 34 15,52Nová 
35Burlák 1690 10,9 159 28,5 162 153 45 19,22Pod Vodojememsebeobrana
36Cibrik David 1484 10,7 132 25,0 180 150 34 15,11Předlicefotbal
37Cibrik Patrik 1300 10,7 146 43,0 168 152 54 23,37Předlicehokejbal, fotbal
38Cibriková Sára 1191 10,3 150 53,0 214 146 42 19,70Předliceaerobic, tanec
39Cicuová Nikola 1416 11,4 133 34,2 171 162 61 23,24Karla IV. 
40Cicuová Tereza 1404 10,9 128 32,8 181 155 41 17,07Karla IV. 
41Cíl David 789 11,5 128 57,2 190 138 31 16,28Neštěmická 
42Čáni Marek 1791 11,0 150 26,7 146 142 35 17,36Husova 
43Čapek Marek 2569 8,9 173 23,3 133 151 39 17,10Neštěmická 
44Čatský Michal 607 12,4 93 47,5 186 163 72 27,10Neštěmická 
45Čermáková Michaela 2414 9,7 146 26,0 130 152 43 18,61Stříbrnickávolejbal
46Černá Denisa 2016 9,6 159 37,3 154 152 36 15,58Vojnovičova 
47Černohorská Sabina 2357 9,7 152 25,5 139 150 30 13,33Palachovavolejbal
48Černohouz Štěpán 2085 9,7 146 21,8 146 149 34 15,31Stříbrnickáflorbal
49Červený Karel 1521 10,0 150 100,0 130 127 30 18,60Vojnovičova 
50Česalová Karolína 1160 10,8 146 100,0 172 122 27 18,14Karla IV. 
51Češpivová Tereza 2038 10,5 155 31,5 144 145 31 14,74Karla IV. 
52Čítek Martin 1875 10,8 142 23,5 142 141 30 15,09Nová 
53Čížek Roman 1258 10,9 148 39,6 181 151 34 14,91Hluboká 
54Čonková Kristýna 1030 11,4 112 42,9 184 155 55 22,89Předlice 
55Čonková Marie 1974 9,7 173 56,8 143 156 35 14,38Hlavní 
56Čonková Michaela 312 12,7 87 89,0 224 147 48 22,21Předlice 
57Čuříková Michaela 1417 10,4 125 36,7 176 143 31 15,16Karla IV. 
58Dančová Nikola 962 9,5 124 69,0 261 141 32 16,10Předliceaerobic
59Daniš 1248 10,3 118 44,7 155 155 46 19,15Pod Vodojemem 
60Dankovčíková Michelle 1986 9,6 130 37,1 136 155 40 16,65HlavníPlavání
61Daňo Michal 1117 11,0 133 61,0 151 140 29 14,80Neštěmická 
62Dembická Veronika 1421 10,5 130 40,1 170 141 32 16,10Hlavní 
63Demeterová Jana 1693 10,2 143 30,9 179 151 42 18,42SNP 
64Deutsch Dominik 1230 8,5 105 100,0 160 132 27 15,50Nová 
65Dobruský Jakub 1903 9,9 147 37,0 128 146 38 17,83Hluboká 
66Dodoš Michal 1723 9,9 155 41,2 144 142 30 14,88Hlubokáfotbal
67Doubková 1974 10,6 153 33,9 141 135 19 10,43Pod Vodojemembowling
68Douda Miroslav 2482 9,4 172 27,5 120 150 36 16,00SNPvolejbal
69Doudová Karolína 1721 10,2 146 41,5 154 150 35 15,56SNP 
70Dovhinka Michal 2046 9,7 155 32,6 131 149 33 14,86Karla IV.kiksbox
71Drdlová Kristýna 719 10,2 112 100,0 242 142 39 19,34Stříbrnická 
72Druga Lukáš 2137 10,1 163 24,2 141 151 36 15,79Karla IV.karate
73Dudi Karel 2274 10,0 161 26,8 123 144 30 14,47Nová 
74Dudi Tomáš 1360 9,6 140 100,0 145 130 38 22,49Nová 
75Dudková Veronika 1003 11,2 116 40,3 206 153 53 22,64SNP 
76Dudová Veronika 1364 9,5 128 68,8 165 142 29 14,38Husova 
77Dulíková Marie 1581 10,5 142 43,5 157 137 25 13,32SNPbřišní tanec
78Dunová Denisa 1869 9,9 149 34,8 159 146 36 16,89Palachova 
79Dvořák 1947 10,3 128 29,3 120 140 27 13,78Pod Vodojememkarate
80Dvořák Jan 1633 10,6 151 37,2 146 156 35 14,38Nová 
81Dvořák Václav 611 12,5 96 44,9 195 146 29 13,60Hlavní 
82Džurban Marek 2009 10,5 136 18,5 144 153 47 20,08Hlavní 
83Ebrová Klára 1803 9,8 141 42,1 148 138 38 19,95SNP 
84Elicerová Isabella 1098 11,4 149 71,0 177 137 25 13,32Nová 
85Endál Tomáš 2096 8,9 137 33,0 128 141 31 15,59Jitřníplavání
86FACUNA Jakub 1388 10,4 155 100,0 141 139 30 15,53Rabasovafotbal
87Fanta Michal 1998 10,4 167 27,1 146 148 29 13,24Karla IV.plavání
88Farkaš Václav 1047 10,7 92 30,3 194 145 35 16,65Stříbrnickáflorbal, plavání
89Farkašová Barbora 1520 9,8 137 82,0 145 144 27 13,02Předlice 
90Farkašová Markéta 2078 9,5 140 33,5 143 159 48 18,99Husova 
91Fedák František 1527 9,9 156 36,2 182 150 35 15,56Husova 
92Fedák Jan 2193 9,1 179 38,3 138 147 34 15,73Karla IV. 
93Ferenc Adam 2593 8,8 159 22,5 123 145 30 14,27HlavníFotbal
94Ferková Dana 1358 9,9 102 50,8 153 143 28 13,69Neštěmická 
95Fidler Martin 1782 10,4 139 24,5 153 152 32 13,85Hluboká 
96Fidlerová Kateřina 1783 11,1 145 33,8 147 152 36 15,58Hlubokákarate
97Fišer Zdeněk 1428 11,3 132 25,0 176 140 26 13,27Nová 
98FRANKOVÁ Dominika 1754 10,1 142 35,3 160 153 39 16,66Rabasova 
99Frélich Jaroslav 1661 10,3 147 38,5 142 149 42 18,92Nová 
100Fučová Alexandra 2269 10,4 129 17,8 140 154 35 14,76Palachovaplavání
101Gaži Jiří 812 12,0 121 41,3 205 158 65 26,04Předlice 
102Gernatová 1666 10,7 138 33,4 159 152 40 17,31Pod Vodojememaerobik
103Gorol Radim 893 10,3 123 46,2 240 153 51 21,79Husova 
104Gorolová Denisa 1262 10,8 151 57,8 178 146 30 14,07Hlavní 
105Gulyás Michael 1990 10,8 164 29,0 134 141 34 17,10Předlice 
106Gulyasová Kristýna 2038 10,0 142 28,2 149 148 35 15,98Hlavní 
107Haasse David 2194 9,8 169 18,8 166 157 50 20,28Hlubokáplavání
108Hájková Věra 2227 9,9 155 20,1 166 151 41 17,98SNPšachy
109Hálová Veronika 1725 9,6 110 23,9 182 132 29 16,64Stříbrnickámoderní gymnastika
110Hanek Tomáš 1960 9,0 171 100,0 123 146 31 14,54SNPkarate
111Hanková Veronika 1438 9,5 136 49,5 181 144 32 15,43Hlavní 
112Hanzlíček Daniel 2854 8,9 173 21,9 112 156 38 15,61HlavníFotbal
113Hartmanová Julie 898 11,6 102 52,3 174 143 30 14,67Husova 
114Hašek Jakub 1045 9,6 133 100,0 180 145 42 19,98SNPlední hokej
115Havelcová michaela 2795 9,6 178 21,0 133 144 29 13,99Nová 
116Havlíčková Květa 1835 9,4 142 42,1 154 143 25 12,23Palachova 
117Házová Monika 2233 9,5 144 31,1 136 148 29 13,24Hlubokágymnastika
118Hecl 1455 10,4 123 40,3 141 150 34 15,11Pod Vodojememfotbal
119HEDEL Martin 1530 9,8 99 31,2 147 136 49 26,49Rabasovahokejbal
120Hejdová Veronika 2215 9,6 143 26,6 145 156 45 18,49Karla IV.erobik
121Hemrová Kristýna 1766 9,8 162 30,1 214 139 29 15,01Stříbrnickátanec
122HERIŠER Vojtěch 2088 9,6 151 24,7 144 148 36 16,44Rabasovafotbal
123Herman Denis 1590 10,1 129 51,0 124 138 25 13,13Neštěmická 
124Herz Dominik 2589 9,0 190 38,5 114 140 26 13,27Hluboká 
125Herzinová daniela 261 12,8 75 100,0 220 135 38 20,85Nová 
126Heřmánek Jakub 1594 10,2 140 24,5 187 140 40 20,41Stříbrnická 
127Hlaváč Pavel 1805 10,1 176 35,2 163 143 30 14,67Hluboká 
128Hlaváček Ardian 1031 10,8 159 100,0 185 148 31 14,15Stříbrnickáflorbal
129Hnilicová Daniela 1058 12,5 117 39,9 175 153 39 16,66Palachova 
130Hoangová Thao 765 10,2 97 100,0 200 134 25 13,92Vojnovičova 
131Holátová Bára 1340 11,0 136 42,1 173 147 38 17,59Karla IV. 
132Holub Jiří 2154 9,1 156 36,3 126 148 30 13,70Palachovaflorbal
133Holub Martin 1420 9,5 167 100,0 166 148 42 19,17Stříbrnická 
134Hönig Denis 1167 12,5 121 25,6 186 152 60 25,97Nová 
135HORÁKOVÁ Kateřina 2054 10,1 151 30,0 149 150 33 14,67Rabasova 
136Horáková Veronika 1295 10,9 122 42,7 166 157 47 19,07Husova 
137Horvátová Ivana 1226 10,7 134 46,0 186 149 30 13,51Předliceaerobic
138Horvátová Michaela 1078 10,7 105 47,0 176 141 27 13,58Předlice 
139Horvátová Tereza 1482 11,5 113 28,7 161 150 50 22,22Hlavní 
140Hořejší Pavel 1689 9,6 133 40,5 137 130 21 12,43Vojnovičovafotbal
141Hospůdková Tereza 1426 10,6 145 100,0 146 158 34 13,62Vojnovičovatenis
142Hrabětová Charlotte 1285 11,7 119 28,2 191 145 37 17,60Stříbrnická 
143Hromádková Eva 1773 9,9 126 24,3 181 142 36 17,85Stříbrnickátanec
144Hrouda Roman 1796 10,6 133 21,1 155 157 42 17,04Neštěmická 
145Hrubešová Lucie 1703 10,6 135 32,6 156 152 40 17,31Husova 
146Hrubý Jan 803 10,1 110 100,0 182 141 38 19,11Nová 
147Hruška Pavel 1116 11,1 122 58,8 143 147 33 15,27Palachovafotbal
148Hubač Filip 2160 10,0 143 22,4 131 144 30 14,47JitřníFotbal, tenis
149Hubáček Jan 775 11,8 137 53,1 211 149 35 15,77Husovaplavání
150HUBKA Jakub 1277 10,2 145 100,0 147 145 30 14,27Rabasova 
151Hübschová Tereza 902 12,1 109 36,8 211 158 47 18,83Palachovaplavání
152Hůjová Denisa 2237 9,8 164 27,7 152 145 40 19,02Hlavní 
153HUML Tomáš 1105 11,4 84 25,4 182 148 54 24,65Rabasova 
154Humlová Kristýna 1932 9,9 152 35,8 152 143 25 12,23SNP 
155Husák Michal 1181 11,6 136 70,0 134 136 23 12,44Předlicefotbal
156Chalupský Dominik 663 10,9 95 100,0 172 148 36 16,44Nová 
157Charvátová Andrea 2022 10,4 142 33,0 134 137 25 13,32Hlubokákarate
158CHEJNOVSKÁ Karolína 2080 10,1 154 31,8 145 147 42 19,44Rabasova 
159Chovanec Martin 778 12,5 126 59,8 169 144 40 19,29Hlavní 
160Jahoda Roman 2075 9,8 173 29,4 148 144 37 17,84Hlavní 
161Janáková Andrea 2500 9,9 162 24,1 134 147 35 16,20Hlubokákarate
162Janáková Šárka 2502 9,9 162 24,0 134 147 33 15,27Hluboká 
163JANICHOVÁ Jennifer 636 15,5 130 46,2 240 141 32 16,10Rabasova 
164Janoušková Veronika 1500 10,6 141 49,9 153 137 25 13,32SNPrytmický tanec
165Janová Alice 1998 9,7 149 51,3 128 137 25 13,32Palachovavolejbal
166Janovec Jan 1304 11,1 143 43,1 157 141 29 14,59Palachovaflorbal
167Janů 2133 10,8 155 25,9 143 145 35 16,65Pod Vodojemem 
168Jarolímová Kristýna 2012 10,3 164 38,4 143 151 29 12,72Palachovatanec
169Jech Jakub 1628 11,2 144 31,2 144 131 25 14,57HlavníKarate
170Jelenová Martina 2284 9,9 150 25,4 141 145 33 15,70Karla IV.tanec
171Jeníčková Sára 2244 10,0 169 29,0 149 150 38 16,89Nová 
172Jie Zheng Ci 2334 10,1 158 20,3 130 143 28 13,69SNPkarate,šachy
173Jindráčková Barbora 1872 10,1 144 34,1 152 144 30 14,47JitřníAirobic
174Jirásek Jiří 716 12,2 113 54,9 176 139 38 19,67Vojnovičova 
175Jiroušková Nikola 1737 10,2 133 37,3 149 150 30 13,33Hluboká 
176Jírová Annemarie 1691 10,0 142 22,4 240 151 36 15,79Jitřní 
177Joška Michal 1688 9,7 136 32,0 154 147 40 18,51Předlice 
178Judytka Jan 1546 9,9 155 100,0 133 158 40 16,02Vojnovičova 
179Jügrová Eliška 989 11,0 130 100,0 175 141 28 14,08Vojnovičova 
180Kabrhelová Natálie 1229 10,7 136 51,3 177 147 31 14,35Hlavní 
181Kabrle Radek 1589 10,4 139 25,6 176 159 46 18,20Stříbrnická 
182Kadečka Dominik 1122 10,5 130 100,0 147 144 39 18,81Nová 
183Kaiser Jiří 2231 9,5 161 28,9 130 149 34 15,31Hluboká 
184Kaleja David 2036 9,1 140 40,4 119 157 39 15,82HlavníFotbal
185Kalous Josef 1906 8,8 159 100,0 124 139 25 12,94Husova 
186Kantorovská Michaela 2787 9,4 169 23,3 126 139 22 11,39Palachovavolejbal
187Karička Lukáš 730 11,4 129 70,0 190 128 24 14,65Předlice 
188Karičková Žaneta 1612 10,6 113 32,6 150 137 25 13,32Hluboká 
189Kateřina Skokanová 1677 10,1 150 100,0 135 134 26 14,48Vojnovičova 
190Kaväš Ondřej 1327 11,6 144 43,0 148 144 35 16,88Nová 
191KÁŽA David 2018 9,9 148 29,9 131 146 32 15,01Rabasovatenis
192Kelešová Sára 2135 9,8 138 33,1 132 151 35 15,35Neštěmická 
193Kesler Libor 1982 10,5 125 20,3 134 149 34 15,31SNPmíčové hry
194Kindlová Petra 1299 9,8 138 100,0 168 160 47 18,36Husova 
195Klapálková Daniela 2333 9,7 174 29,8 149 149 32 14,41Karla IV.erobik
196Klepsch Ladislav 1637 10,7 145 35,2 143 139 35 18,12Nová 
197Klouček Filip 1322 10,9 137 28,1 200 - - DIV/0!Stříbrnická 
198Knápková Hana 2063 9,6 157 31,3 161 150 35 15,56Vojnovičovavolejbal
199Knorová Sára 2604 9,6 150 14,9 147 151 31 13,60Palachovaplavání
200Kociánová Markéta 2889 9,2 176 19,4 136 152 36 15,58Palachovaplavání
201Kocourková martina 1459 10,1 130 100,0 140 137 32 17,05Nová 
202KOČÁRNÍK Tomáš 2631 8,9 167 21,3 127 146 31 14,54Rabasovavolejbal
203KOLÁŘOVÁ Nikola 1361 12,0 112 28,0 170 152 43 18,61Rabasova 
204Kolstrunk Jakub 2027 9,7 154 27,2 144 148 35 15,98Palachova 
205Komárková Monika 2145 9,5 165 42,2 141 137 30 15,98JitřníJudo
206Kondratěva Anna 1909 10,7 143 26,2 156 145 34 16,17Palachova 
207Konečný 2339 9,8 163 23,7 128 149 32 14,41Pod Vodojememhasičský sport
208Konrád 849 11,3 112 64,0 160 146 32 15,01Pod Vodojemem 
209Kopřiva 1614 10,6 149 38,6 143 149 32 14,41Pod Vodojememkarate
210Koreňová Veronika 1648 10,4 118 29,7 160 146 34 15,95Hlubokáaerobic
211Kostin Vasyl 1990 10,1 147 28,6 132 141 27 13,58Husova 
212Kotěrová Denisa 2192 9,5 137 29,5 138 148 38 17,35Palachovavolejbal
213Kotrchová Ktařina 898 11,0 132 100,0 191 155 45 18,73Vojnovičova 
214Koukalová Kristýna 982 11,5 122 72,8 165 150 44 19,56Karla IV. 
215Koupil Jakub 1734 9,9 143 33,8 146 137 26 13,85Neštěmická 
216Kovář Stanislav 1615 10,6 137 28,6 155 144 32 15,43SNPfotbal
217Kovařík Stanislav 2255 9,6 180 31,5 136 145 34 16,17Karla IV.karate
218Kozej Jiří 2000 9,7 142 31,1 129 142 29 14,38Palachova 
219Kozelka Jakub 916 11,0 110 100,0 148 137 34 18,11Nová 
220Kozubíková Eliška 2537 9,4 168 31,2 129 130 30 17,75Neštěmická 
221Kožená Karla 1518 11,3 115 23,5 178 158 51 20,43Palachovavolejbal
222Kraková Veronika 587 12,7 119 76,0 203 142 42 20,83Stříbrnická 
223Král David 1336 11,6 133 25,7 185 153 65 27,77Hlubokáplavání
224Králová Kamila 1968 10,5 141 25,6 154 154 43 18,13Hluboká 
225Krejčík Michal 1288 11,2 115 24,0 189 145 52 24,73Stříbrnickáplavání
226Krežan Jan 1350 10,6 122 40,7 147 145 40 19,02Vojnovičovahokejbal
227Kristófová Kristýna 1171 10,8 130 49,1 180 150 40 17,78Hlavní 
228KROK Roman 1089 10,6 134 49,2 176 145 35 16,65Rabasova 
229Kroková Monika 374 13,0 104 78,1 232 126 24 15,12Neštěmická 
230Krška Lukáš 1899 9,9 156 42,1 127 147 36 16,66Stříbrnická 
231Krupička Martin 1388 10,4 145 100,0 133 137 30 15,98Vojnovičova 
232Křivský Leoš 1467 11,0 146 32,3 165 149 30 13,51Jitřní 
233Křížová Kateřina 1774 10,6 128 28,9 153 146 34 15,95Stříbrnickáaerobic
234Kubec Matouš 1708 10,2 145 42,9 131 150 30 13,33HlavníFotbal
235KUDOVÁ Klára 2025 9,6 170 100,0 128 149 27 12,16Rabasovagymnastika
236Kudriková Patricie 1398 11,6 155 58,4 153 149 44 19,82Karla IV. 
237Kuchař Michael 1614 10,1 137 27,5 170 147 37 17,12Neštěmická 
238Kuncová Kateřina 2119 9,9 153 25,0 161 151 45 19,74SNPgolf
239Kvítková 1600 11,3 139 32,1 162 148 36 16,44Pod Vodojemem 
240Kynkal Michal 1971 9,4 174 100,0 119 149 31 13,96SNPfotbal
241Kyralová Michaela 2205 9,9 144 27,2 140 149 34 15,31Hlubokátancovaní
242Lacina Jiří 1169 10,3 135 100,0 150 152 36 15,58Vojnovičovafotbal
243Lahovská Kristýna 2326 10,2 152 25,6 134 143 27 13,20Vojnovičova 
244Lakatos Robert 2550 9,2 164 22,5 124 155 39 16,23Karla IV. 
245LANDA Vojtěch 1467 10,9 131 29,5 161 152 52 22,51Rabasova 
246Lang 1704 11,1 146 27,1 149 152 43 18,61Pod Vodojemem 
247Le Dieu Thuy 1803 9,6 147 31,2 154 135 31 17,01Stříbrnická 
248Lédl Jakub 1515 9,8 150 32,3 195 128 27 16,48Stříbrnickáflorbal, fotbal
249Lehečka Martin 1505 10,8 110 27,4 148 145 30 14,27Hlubokákarate
250Lehečková Petra 1979 10,2 136 30,8 141 158 53 21,23Hlavní 
251Lehečková Vendula 2002 9,9 142 19,9 185 143 38 18,58Stříbrnickábasketbal
252Lehrová Kateřina 1377 9,8 111 40,8 175 153 31 13,24Vojnovičova 
253Leschák Petr 2463 10,1 154 21,1 114 145 36 17,12Vojnovičovafotbal
254Líbalová Michaela 3501 8,5 203 22,5 113 153 37 15,81Karla IV. 
255Ligasová Michaela 2650 9,6 168 23,8 132 142 30 14,88Karla IV.erobic
256Linda Nguyen 1995 10,5 173 37,2 151 159 45 17,80Husova 
257Linhart Stanislav 1390 10,2 117 40,2 147 153 45 19,22Hlavní 
258Lisková Michaela 584 11,4 115 68,0 265 148 45 20,54Předlice 
259LIŠKOVÁ Ludmila 1347 11,3 139 51,8 155 140 27 13,78Rabasova 
260Lochmannová 977 11,7 114 58,8 164 150 41 18,22Pod Vodojemem 
261Lucák Jan 2486 9,0 175 35,1 116 155 39 16,23Hluboká 
262Lukinič Marek 2204 9,0 175 27,9 158 144 39 18,81Hluboká 
263Lundáková Eliška 1662 10,4 107 29,5 153 145 30 14,27Karla IV.erobic
264Machková Tereza 1152 11,8 126 38,1 185 152 39 16,88Karla IV. 
265Mák David 2638 9,5 175 18,0 131 156 45 18,49Hlubokáplavání
266Makovský Marek 1272 10,5 136 38,4 177 147 40 18,51Stříbrnická 
267Makulová Jana 1173 11,3 118 59,9 151 132 26 14,92Hlavní 
268Malá Alena 1708 9,8 143 25,9 217 147 32 14,81Stříbrnickávolejbal
269Malák Zbyněk 1661 10,9 157 41,9 135 144 33 15,91Husova 
270Málek Martin 1963 10,3 151 33,8 124 148 28 12,78Vojnovičova 
271Malíková 2378 9,6 153 23,6 145 147 31 14,35Pod Vodojememtanec
272Malíková Kritýna 2326 10,2 152 25,6 134 155 31 12,90Vojnovičovaházená
273Maraske Karel 1007 10,9 137 100,0 159 140 30 15,31Nová 
274Marešová Diana 1903 9,6 149 23,0 205 141 31 15,59Stříbrnická 
275Maršálek Karel 1825 10,1 153 18,5 201 142 37 18,35Stříbrnickáplavání, florbal, tenis
276Martinová Veronika 1764 10,1 154 100,0 131 142 31 15,37Vojnovičovafotbal
277Matoušek Daniel 1718 10,6 144 27,1 154 156 45 18,49Hluboká 
278Matoušová Adéla 1097 11,1 126 100,0 157 142 38 18,85Karla IV.erobik
279Matovič Stanislav 2389 10,1 150 27,9 104 139 30 15,53Husova 
280Maxa Martin 1147 10,9 159 100,0 164 144 31 14,95Stříbrnická 
281Ment Denis 2977 8,8 196 26,8 111 146 32 15,01Hluboká 
282Michaela Noskeová 1663 10,2 137 31,8 173 136 31 16,76Vojnovičovaaerobic
283Michalčík Vasil 1629 10,1 162 54,8 140 147 35 16,20Husova 
284Mikeš Jan 1970 9,5 151 27,1 152 149 32 14,41Palachovakarate
285Miková Kamila 1060 11,0 143 100,0 178 149 47 21,17SNPaerobik
286Mirga Ladislav 566 12,4 115 52,0 218 153 57 24,35Předlice 
287Miškovská Monika 1934 10,2 149 29,4 158 140 26 13,27Karla IV.sport.gymn.
288Mlenský Ondřej 817 10,4 93 41,9 213 129 29 17,43Stříbrnickáflorbal
289Morštadt Filip 2052 10,0 138 28,2 124 139 22 11,39HlavníTenis
290Motyčka Tomáš 1059 10,8 124 38,9 192 156 62 25,48Hlavní 
291Moučka Filip 2143 10,4 159 23,4 135 143 29 14,18SNPkarate
292Moudrý Daniel 2456 8,7 159 33,0 115 159 44 17,40Jitřní 
293Mrkáček 2623 9,2 172 27,0 114 140 30 15,31Pod Vodojememkarate
294Mrkáčková Petra 1775 10,1 142 36,6 155 147 42 19,44Hluboká 
295Müller Lukáš 1716 10,4 136 24,4 159 144 36 17,36Palachovajudo
296Mullerová Martina 2418 10,0 160 23,8 138 152 35 15,15Hluboká 
297Musil Petr 1114 11,0 120 45,8 158 138 26 13,65SNP 
298Musilová Dominika 2074 9,9 162 29,2 162 147 34 15,73Palachovaaerobic
299Myslivečková Jana 2137 10,0 161 23,9 168 161 63 24,30Hluboká 
300Myšák Daniel 2588 9,3 168 23,8 119 147 35 16,20Neštěmická 
301MYŠKA Lukáš 1657 9,6 158 100,0 130 151 29 12,72Rabasova 
302Nauš Jakub 2443 9,7 169 26,6 119 148 31 14,15Palachovabasketbal
303Navrátil 1532 10,0 153 57,3 142 142 36 17,85Pod Vodojemem 
304Nebeská 2381 9,7 156 25,7 140 150 30 13,33Pod Vodojememtanec
305Nedomová Kristýna 1998 10,2 142 21,5 169 152 28 12,12SNPaerobik
306Němec Filip 1565 10,2 156 65,0 132 141 26 13,08Neštěmická 
307Nepomucký Vojtěch 1835 9,6 151 23,1 184 147 35 16,20Hlavní 
308Nepovím Vladimír 1637 9,3 156 49,3 154 141 30 15,09Neštěmická 
309Nová Veronika 1813 10,2 128 31,2 151 137 30 15,98Hluboká 
310NOVÁK Jan 1741 9,9 137 41,6 128 153 35 14,95Rabasova 
311Novák Martin 2391 10,1 170 25,1 122 153 38 16,23Vojnovičovafotbal
312NOVÁKOVÁ Tereza 2498 10,0 156 18,3 144 153 45 19,22Rabasovavolejbal
313Novotná 2532 9,6 159 32,2 119 151 30 13,16Pod Vodojememkarate
314Novotná Aneta 1953 9,6 132 34,6 144 147 28 12,96SNPaerobik
315Novotná Kristýna 1505 12,5 156 33,9 169 155 35 14,57Vojnovičova 
316Novotný Marek 1632 9,6 155 100,0 130 149 33 14,86SNPfotbal
317Novotný Vít 2829 9,0 167 19,6 114 137 29 15,45Vojnovičova 
318Nýdlová Pavlína 1057 12,0 123 41,5 184 153 32 13,67SNPaerobik
319Olešnaniková Andrea 1713 10,4 153 35,8 168 147 39 18,05Hluboká 
320Olešnaniková Eva 1923 10,2 143 28,5 157 142 32 15,87Hluboká 
321Ondová Michaela 2384 10,2 166 25,5 138 149 29 13,06Hluboká 
322Oplichtová Eliška 1956 9,8 158 23,1 202 148 30 13,70Stříbrnickáatletika
323Opltová Diana 2423 9,5 170 34,8 132 150 35 15,56Hlavní 
324Otradovec Vít 1808 9,7 144 23,4 212 149 37 16,67Stříbrnickátenis
325Otradovský Martin 1568 11,0 153 35,8 151 140 25 12,76Hlubokákarate
326Ovský Matěj 1324 10,8 134 43,8 150 142 29 14,38Hluboká 
327Pabiánová Marie 2022 10,4 144 25,9 151 145 38 18,07Palachovapotápění
328Palivec Jiří 1193 11,5 170 100,0 160 153 45 19,22Vojnovičova 
329Palková Michaela 1356 11,6 123 34,7 166 150 31 13,78Husova 
330Patková Klára 848 11,6 104 50,5 186 147 50 23,14Hlavní 
331Patzenhauerová 2385 9,6 147 29,5 127 147 28 12,96Pod Vodojememtenis
332Pavelka Vít 1379 10,4 116 21,5 216 132 30 17,22Stříbrnickáflorbal
333Pavlová 1598 10,1 141 42,1 164 143 28 13,69Pod Vodojememkarate
334PECLOVÁ Nikola 1786 10,5 147 31,4 162 139 33 17,08Rabasova 
335Perk Pavel 1101 11,5 121 31,2 192 163 50 18,82Hlavní 
336Perutková Eliška 1796 9,9 145 22,7 212 141 35 17,60Stříbrnickábalet
337Pham Duy Thang 1665 10,1 163 55,9 136 136 25 13,52Karla IV. 
338Pikhart Radim 1352 11,0 122 35,5 150 141 30 15,09Neštěmická 
339Pilná Denisa 1102 10,9 120 100,0 156 141 35 17,60Nová 
340Pilníková Martina 1630 10,6 153 48,6 152 138 27 14,18Karla IV. 
341Pírková Nikola 1361 10,8 128 47,3 158 142 25 12,40Hlavní 
342Ploner Petr 1101 11,6 149 42,6 188 142 32 15,87Husova 
343Pohůnková Blanka 2122 9,4 141 23,1 167 154 33 13,91Hlavní 
344Poláková Adela 2135 10,2 159 25,9 156 160 38 14,84Hlubokákarate
345Poláková Alena 1062 11,9 118 50,2 165 140 35 17,86Předlice 
346POLANSKÁ Hana 1792 10,6 140 31,2 154 156 31 12,74Rabasovavolejbal
347Pomeje Daniel 2160 9,1 154 27,3 143 153 34 14,52Vojnovičova 
348Popčáková 1561 10,2 131 45,5 153 140 30 15,31Pod Vodojememtanec
349Porožňaková Petra 896 11,6 126 41,2 265 157 55 22,31Hluboká 
350Pospíšil Michael 2354 9,8 147 20,4 124 150 37 16,44Nová 
351Pospíšilová Michaela 2302 10,3 156 27,0 134 145 30 14,27Nová 
352Pova David 1547 10,7 139 35,9 145 150 31 13,78Hlubokáfotbal
353Pravdová Kristýna 1545 10,0 129 42,2 162 136 25 13,52Karla IV.tenis,plavání
354Procházka Jan 1631 10,5 139 27,4 160 149 49 22,07Neštěmická 
355Procházka tomáš 2193 9,2 158 35,7 124 144 29 13,99HlavníFotbal
356PROVAZNÍKOVÁ Nikola 1258 12,6 117 36,8 157 142 25 12,40Rabasova 
357PŘÍBRSKÁ Lucie 598 12,9 113 100,0 187 140 29 14,80Rabasova 
358Radimská Lenka 1377 11,3 100 25,1 179 146 44 20,64Neštěmická 
359Raichlová Jitka 1404 10,5 146 100,0 151 150 35 15,56SNP 
360RAUS Václav 2194 8,9 163 25,5 155 150 36 16,00Rabasova 
361Razmiar Džamil 1288 11,2 131 31,2 176 157 54 21,91Hlavní 
362Reinhart Marcus 1837 9,3 136 55,4 116 144 32 15,43Hlavní 
363Rejthárek Marek 1782 9,9 153 39,4 139 147 28 12,96Palachova 
364Rikková Stefanie 2049 10,5 137 25,3 144 149 38 17,12Hluboká 
365Rilková Kristýna 920 10,9 105 100,0 165 135 29 15,91Nová 
366Roh Adam 1677 11,3 128 22,3 149 151 48 21,05SNPplavání,florbal
367Rosičková Marie 1546 11,3 126 29,2 165 147 36 16,66Hluboká 
368Rozvodová 1331 10,8 129 56,6 152 144 39 18,81Pod Vodojemem 
369Rubáš Tomáš 1098 11,2 107 39,3 159 145 30 14,27Palachova 
370Rygl Jiří 2334 10,4 160 20,5 126 155 46 19,15Palachovafotbal
371Řehoř Jakub 1621 10,1 153 25,2 204 149 42 18,92Stříbrnickábasketbal
372Sak 2182 10,0 136 27,1 114 142 30 14,88Pod Vodojememfotbal
373SALKAI Petr 1758 9,4 130 35,8 140 154 45 18,97Rabasova 
374Sattler Tomáš 2759 9,2 182 23,1 118 149 32 14,41Palachovatenis
375Sauer 2459 9,3 159 17,9 138 155 48 19,98Pod Vodojemembasketbal
376Sedláček Jan 1412 10,1 148 45,8 162 145 31 14,74Palachova 
377Sehrigová Sabina 2542 9,6 173 31,8 127 152 33 14,28Karla IV. 
378Seidl Jakub 1793 9,8 166 26,5 191 145 38 18,07Stříbrnickáfotbal
379Semanová Kristina 1424 11,1 113 31,1 166 150 46 20,44Hluboká 
380Sembájev Nurajat 1333 10,5 163 54,7 167 151 39 17,10Karla IV. 
381Schmied Rudolf 2556 8,7 168 37,1 108 143 31 15,16HlavníFotbal
382Sládková Lucie 2109 10,5 140 24,5 142 136 29 15,68JitřníSport. Gymn.
383Slanec Filip 2226 9,5 156 29,1 126 145 28 13,32Stříbrnická 
384Sliva Michal 1469 10,1 98 21,0 184 145 43 20,45Stříbrnická 
385Sliva Richard 1306 10,1 95 25,2 189 146 50 23,46Stříbrnická 
386Slivková Nella 1145 10,4 120 100,0 160 134 37 20,61Vojnovičova 
387Sloup Martin 1089 10,4 130 100,0 153 144 27 13,02Stříbrnickáping pong
388Sluková Kateřina 1121 10,2 137 100,0 182 139 27 13,97Stříbrnickátanec
389Smekalová Martina 2091 10,5 144 25,2 145 153 37 15,81Hlubokáaerobic
390Sotonová Tereza 2089 10,6 145 24,7 146 141 30 15,09Karla IV.erobic
391Soukupová Eva 1573 11,0 143 40,0 155 142 24 11,90SNP 
392Stádník Petr 1259 10,6 123 34,8 172 161 45 17,36Hlavní 
393STACHO Martin 1288 10,1 157 84,0 160 128 22 13,43Rabasova 
394Stanko Dušan 2201 9,9 143 23,7 125 152 34 14,72Hlubokáfotbal
395Staňková Andrea 2141 9,5 165 29,3 166 154 53 22,35Hlavní 
396Steklá Michaela 1775 10,7 125 24,7 161 145 36 17,12SNPaerobik
397Stibor Adam 2730 8,9 168 27,8 106 156 32 13,15HlavníFotbal
398STŘEDOVÁ Markéta 1289 10,6 122 50,3 161 151 42 18,42Rabasova 
399Stummerová 1960 9,6 129 31,7 147 153 40 17,09Pod Vodojemem 
400Suchá Kristýna 1655 10,6 141 31,2 171 137 29 15,45Stříbrnickátenis
401Sukama Alvin 2416 9,0 132 23,3 116 147 31 14,35SNPfotbal
402Suková Kateřina 1522 9,7 120 100,0 135 135 27 14,81Nová 
403Svítilová Eliška 1140 10,9 143 100,0 170 151 40 17,54SNPbřišní tanec
404Svobodová Adéla 1284 11,5 116 32,4 177 147 45 20,82Hlubokáaerobic
405Svobodová Petra 2149 10,5 151 26,3 142 146 27 12,67SNPbřišní tanec
406Svobodová Zdeňka 2232 10,1 162 24,1 156 150 34 15,11Neštěmická 
407Šajachmetov 2025 10,2 148 27,3 131 141 28 14,08Pod Vodojememtenis,box
408Šamunová Valerie 1048 10,7 117 58,3 175 135 35 19,20Předlice 
409Šebík 1759 10,5 156 38,6 136 140 27 13,78Pod Vodojemem 
410Ševc Petr 2710 9,2 182 21,7 126 153 34 14,52Stříbrnická 
411Šímová Eliška 2130 10,1 158 34,6 137 141 26 13,08Karla IV.erobic
412Škopková 1884 10,1 131 33,3 144 147 36 16,66Pod Vodojememaerobik
413Šmejkal Jiří 2304 9,1 157 28,2 128 146 28 13,14HlavníFotbal
414Šmídová Tereza 2555 9,3 156 25,7 132 143 28 13,69Palachovatenis
415Šorfová Štěpánka 1223 12,0 126 37,3 173 153 37 15,81Stříbrnická 
416Špatenková 1244 10,8 112 42,1 168 145 41 19,50Pod Vodojememkarate
417Šťástková Šarlota 1808 10,5 144 30,3 160 141 43 21,63Karla IV. 
418Štěpánková Monika 1110 10,8 121 43,5 193 146 30 14,07Husova 
419Štěrba Lukáš 352 12,7 90 100,0 190 140 46 23,47Nová 
420Štěrbová Michaela 1936 10,1 182 50,4 153 155 41 17,07Hluboká 
421Šteslová veronika 2011 10,3 141 26,6 149 148 29 13,24Hlubokáaerobic
422Štipáková Marie 887 11,1 131 100,0 190 139 29 15,01Husova 
423Štorek Vladimír 1311 10,8 130 100,0 125 135 28 15,36Nová 
424Šulc 1922 9,6 142 29,7 142 150 31 13,78Pod Vodojememfotbal
425Šutič Pavel 952 9,9 124 100,0 178 151 46 20,17SNPfotbal
426Šváchová Markéta 829 10,4 102 100,0 186 134 33 18,38Stříbrnickátanec
427Švarcová Kristýna 1642 10,8 146 40,0 154 142 34 16,86Hlubokákarate
428Švehla Jan 2235 9,6 134 18,6 134 138 25 13,13Neštěmická 
429Švehlová Monika 2273 9,8 152 27,7 139 148 35 15,98Hlavní 
430Taichová Denisa 2010 9,9 153 34,5 149 146 34 15,95Karla IV. 
431Tamášová Markéta 1189 10,4 130 46,7 194 157 34 13,79Neštěmická 
432Telecký 2087 9,9 127 19,0 138 150 40 17,78Pod Vodojememfotbal
433Teršípová Karolína 1901 10,9 144 37,0 132 151 30 13,16Hlubokároztleskávačka
434Tesařová Barbora 2126 10,2 138 29,1 133 139 31 16,04Stříbrnická 
435Tille Viktorie 2888 8,9 183 21,4 143 151 39 17,10SNPvolejbal
436Tipmann 1128 10,3 145 100,0 163 156 44 18,08Vojnovičova 
437TIPTA Martin 2045 9,7 139 27,5 130 139 25 12,94Rabasovafotbal
438Tokárová Natálie 902 11,6 110 100,0 160 136 138 74,61NováRoztleskáv.
439Tomášek Lukáš 2140 10,2 154 23,7 134 147 33 15,27Husova 
440Tomášová Božena 1390 10,7 139 48,5 164 150 33 14,67Předlice 
441Trčková Nikola 1526 12,4 156 33,4 169 155 35 14,57Vojnovičova 
442Trejd Tomáš 1790 11,1 136 22,7 145 136 24 12,98Husovaplavání
443Trnka Martin 1775 10,4 132 25,5 146 151 39 17,10JitřníSpol. Tance
444Trojan Michal 1952 9,9 169 21,9 188 139 31 16,04Stříbrnickáflorbal
445Trojanová Anna 1770 10,5 138 27,9 166 148 42 19,17Palachovapotápění
446Truxa Vojtěch 1443 10,5 142 37,5 161 144 33 15,91Karla IV.karate
447Tůma Jaromír 2598 9,5 163 20,4 120 145 30 14,27Nováfotbal
448Tůma Marek 1497 10,7 141 38,5 147 144 35 16,88Hlubokáfotbal
449Uherková Radka 1263 11,1 146 43,9 189 153 42 17,94NováRoztleskáv
450Ulman Jakub 2826 8,6 157 18,5 116 145 30 14,27Stříbrnickáplavání
451Urešová Lucie 2358 9,7 149 27,9 132 150 39 17,33Vojnovičova 
452VACEK Jan 1966 10,2 140 27,9 130 138 27 14,18Rabasovavolejbal
453Valchářová Michaela 1504 13,6 154 28,0 175 153 52 22,21Vojnovičova 
454Váňa Tomáš 1957 9,5 148 39,1 126 146 38 17,83Hluboká 
455Vápeníková Nikola 2995 9,2 164 20,2 117 148 32 14,61JitřníJudo
456Vavera 1443 10,9 114 31,7 145 146 35 16,42Pod Vodojememkarate
457Vebr David 2237 9,9 158 26,8 125 142 29 14,38Husova 
458Vedralová Veronika 2136 10,0 169 27,9 164 158 33 13,22Husovavolejbal
459Vítková Michaela 2117 9,8 155 40,1 133 151 30 13,16Palachova 
460Vladyková Klára 1525 10,1 130 100,0 134 150 42 18,67Nová 
461Vladyková Kristýna 1574 10,8 142 29,7 185 147 43 19,90NováRoztleskáv.
462Vodička David 1807 9,1 161 100,0 127 148 30 13,70SNPfotbal
463Vodňanská Anna 2704 9,1 165 21,7 139 154 35 14,76Jitřníplavání
464Volf Petr 1117 10,4 130 47,1 176 155 45 18,73JitřníTenis
465Volfová 1798 9,9 140 45,5 142 145 27 12,84Pod Vodojememtanec
466Volfová Veronika 1261 11,1 105 41,2 157 140 30 15,31Hluboká 
467Vondra Tomáš 2662 9,1 182 23,1 127 144 32 15,43Hlavní 
468Vörösová Anna 1704 9,9 119 23,0 192 144 35 16,88Stříbrnickáaerobic
469Voskovec Jakub 750 10,1 100 100,0 181 148 42 19,17Nová 
470Vránová Kateřina 1764 10,6 131 26,9 161 149 42 18,92HlavníFlorbal
471Vršecký Roman 2203 9,2 156 25,8 141 153 30 12,82Palachovakickbox
472Vu Duy 2931 9,0 180 22,3 109 142 28 13,89Pod Vodojememkarate
473Vu Phuong 2398 9,6 139 29,5 122 148 33 15,07Pod Vodojemem 
474Vykouk Adam 1914 10,1 146 27,9 141 148 36 16,44Hluboká 
475Wasserbauerová Julie 1407 10,6 124 29,6 196 145 35 16,65Stříbrnická 
476WEISZOVÁ Tereza 1504 11,1 137 45,3 149 148 35 15,98Rabasova 
477Wimmer Michael 1236 10,1 131 47,0 167 153 30 12,82Husova 
478Yu Zheng Ci 2607 9,2 166 23,3 118 149 32 14,41SNPkarate,šachy
479Zacpal Dominik 1576 9,9 155 34,2 180 142 29 14,38Karla IV. 
480Zahradníčková Lucie 2085 10,0 165 27,6 166 153 42 17,94SNPvolejbal
481Zelinková Veronika 787 11,6 110 100,0 174 140 30 15,31Vojnovičova 
482Zettlitzer Vlasta 2150 9,8 153 23,4 139 150 33 14,67Palachova 
483Zimmermannová Tereza 984 11,8 109 34,2 211 147 41 18,97Palachovatanec
484Zimová 1922 10,2 148 32,3 152 143 39 19,07Pod Vodojememkarate
485Zita Daniel 1485 9,9 123 34,1 159 158 47 18,83Neštěmická 
486Zsiga Patrik 1044 10,8 129 52,0 170 145 30 14,27Předlicefotbal
487Žákovec Radek 2459 9,8 161 20,7 124 144 30 14,47Hluboká 
488Žaloudek Jan 1919 9,9 157 36,3 135 148 31 14,15Karla IV.florbal
489Žigová Lucie 869 12,5 106 40,6 192 142 36 17,85SNP 
490Žížka Roman 2821 9,0 174 19,5 119 144 32 15,43Husova 
491Žižková Kateřina 2719 9,1 177 32,6 125 147 32 14,81Hluboká 
492Žubretovská 2131 10,0 149 25,9 152 146 39 18,30Pod Vodojememkarate
Copyright (c) 2005 Sport Agency, s.r.o. , Všechna práva vyhrazena.
Bez předchozí písemného souhlasu je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na těchto stránkách.
 
webmaster ustinl.cz